HAKKIMIZDA

Amacımız herkesin portföy sahibi olmasını sağlamak.

Paranızın değerini koruyamamanın size yaşattığı stresi biliyoruz. Foneria olarak herkesin bir portföy sahibi olması amacıyla yola çıktık.

Herkes için doğru yatırım aynı değildir. Bu sebeple size uygun bir portföye sahip olmak için ilk adımın kendini tanımak olduğuna inanıyoruz.Paranızı doğru yöneterek iyi bir yatırımcı olmak istiyorsanız, Foneria olarak artık yanınızdayız. Miktarı ne olursa olsun, paranızı portföy olarak yönetiyoruz. Profesyonel ekiplerce yönetilen Türkiye’nin en büyük finansal kuruluşlarının tüm yatırım fonlarını size bir arada sunuyoruz.

Değerlerimiz

Tarafsızlık

Foneria, tüm finansal kuruluşlara aynı mesafededir.

Bu sebeple objektif bir pazar yerine sahiptir. Kullanıcılarımıza; tüm yatırım ürünlerinin yanı sıra bu ürünlerle ilgili bilgi ve verileri, objektif pazaryeri mantığı ile sunarız.

Akılcılık

Her para çeşitlilik anlayışıyla bir portföy şeklinde yönetilmelidir. Yatırım varlık gruplarına yapılmalıdır.

Kullanıcılarımızın, sağlıklı yatırım yapabilmeleri için kişiliklerini anlamaları gerektiğine inanıyoruz. İş süreçlerimizi de buna göre tanımlar, yatırımınızı bu şekilde anlamlandırabileceğinizi düşünürüz.

Fırsat Eşitliği

Foneria'da paranızın miktarı ne olursa olsun aynı önemdesiniz.

Bizim için bilgi ve veriye erişim, yatırım miktarına bağlı değildir. Foneria ile herkes eşit hizmete aynı maliyette ulaşır.

Şeffaflık

Foneria'da tüm yatırım fonlarının geçmiş getirilerini, içerik, komisyon gibi bilgilerini anlaşılabilir bir şekilde kullanıcılarımıza sunarız.

Yatırım konusunda doğru kararların, ancak doğru veri ve bilgiye sahip olarak verilebileceğine inanırız.