FONERİA MOBİL UYGULAMA

Foneria’da portföy sahibi olun.

Kullanıcı dostu arayüzümüzle tüm yatırımcılarımıza rahat bir kullanım sağlıyoruz. Herkesin kendine uygun yatırımı keşfetmesini sağlıyor ve tek tıkla portföy sahibi yapıyoruz. Aynı zamanda yatırım okuryazarlığını artırmak için çalışıyoruz.

Bize göre doğru yatırım, size en uygun yatırımdır.

Hepimizin yatırım yaklaşımı ve hedefleri farklı. Size uygun portföyü keşfetmenize yardımcı olmak için Davranışsal Yatırımcı Analizi’ni geliştirdik.

Foneria Davranışsal Yatırımcı Analizi ile sadece risk toleransınızı değil, yatırım yaparken dikkat etmeniz gereken davranış eğilimlerinizi de öğrenebilirsiniz.

Otonom Portföy ile tanışın.

Foneria Davranışsal Yatırımcı Analizi sonucunuza göre size en uygun Otonom Portföy önerisini keşfederek portföy sahibi olun. Otonom Portföy, varlık dağılımınızı piyasa gelişmelerine göre kendiliğinden günceller. Portföyünüze istediğiniz zaman para ekleyebilir, ihtiyacınız olursa para çekebilirsiniz.

Foneria’nın Seçtikleri ve popüler fonlar, Türkiye’nin Fon Pazarı Foneria’da.

En çok tercih edilen fonları Foneria Fon Pazarı'nda "Popüler Fonlar" başlığı altında listeliyoruz. Eğer hangi fona yatırım yapacağınızı seçmekte zorlanıyorsanız kendi varlık sınıfında objektif kriterlere göre en tutarlı performansı sergileyen fonlardan oluşan "Foneria'nın Seçtikleri"ni inceleyebilirsiniz.

Portföyünüzün performansını karşılaştırarak değerlendirin.

Portföyünüzün performansını değerlendirip yeni kararlar almak artık çok kolay.

Foneria’da döviz, mevduat fiyatları, borsa endeksi gibi değerlerle tek tıkla karşılaştırma yapabilir, daha doğru yatırım kararları verebilirsiniz.

Yatırım dünyası ilk kez bu kadar anlaşılır.

Size en uygun portföyü oluşturmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Yatırım dünyasına dair bilgileri sizin için Foneria TV’de derliyoruz.

Düzenli olarak paylaştığımız videoları kaçırmayın.

FONERİA Kullanıcı Yorumları

Kullanıcılarımızın Google Play ve App Store’da FONERİA mobil uygulaması hakkında yazdıkları yorumları inceleyebilirsiniz.

 • Günlerce süren ve bankalarda koşuşturmacayla zaman kaybedilen yatırım hesabı açma sürecinin dakikalar içinde online görüşme ile yapılabilmesini takdir ediyorum. Yeni bir çığır açtınız bu konuda, tebrikler.

  C** B*****

  App Store

 • Foneria'yı internet sitesi reklamlarında buldum ve uygulamayı indirip kaydımı gerçekleştirdim, kaydımın tamamlana bilmesi için serpil hanım ile görüşme sağliyarak sonrasında görüntülü görüşme ile saklama hesabı açıp ilk yatırımım için kaydımı tamamladım. Bu aşamada bana yardımcı ve rehber olan serpil hanıma burdan kendisine teşekkür ve şükranlarımı iletiyorum. Süper ötesi bir uygulama bütün fonlara tek bir uygulamadan ulaşa biliyoruz. Şiddetle tavsiye ediyorum herkese !

  G***** A****

  Google Play

 • Yurtdışı hisse senedi fonlarına ve bes önerisi çok çok faydalı

  S**** A****

  App Store

 • Bütün fonların tek bir uygulama da bu kadar detaylı bir şekilde listelenmesi gerçekten başarılı bir iş olmuş teşekkürler 🙏

  S***** P****

  Google Play

 • Yatırım fonlarına giriş ve yatırım yapmak isteyen herkes için basit arayüz ve kolay alım yapılabiliyor. Ayrıca bilgilendirme videoları mükemmel. Yeni başlayacaklar için damlaya damlaya göl olur misali uzun yıllar kullanacağım bir uygulama.

  E**** B*******

  App Store

 • Çok yararlı bir uygulama... Emsali yok bu uygulamanın, emeği geçenlere teşekkürler... Yatırım fonlarını herkes buradan takip etmeli...

  E**** Y*****

  Google Play

 • Akılcı ve kolay bir kullanımı var yatırımı vatandaşa sadeleştiren harika bir uygulama

  Ö*** P****

  App Store

 • Foneria ailesi olarak hepinizi yürekten kutlarım, yatırım fonları üzerine yapılmış, birçok veriye aynı anda ve anlaşılır bir şekilde ulaşamızı sağlayan açık ara en kapsamlı uygulama.

  S****** A*****

  Google Play

Foneria'da portföy sahibi olun, kafanız çok rahat olsun.